IHSM7832EB1R8L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHSM7832EB1R8L
JLCPCB Part #
C1336106
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
1.8uH 13mΩ 4A ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors ROHS