ERC5022K300DHEK500
MFR.Part #
ERC5022K300DHEK500
JLCPCB Part #
C3421621
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS