RNX03822M0JNRB
MFR.Part #
RNX03822M0JNRB
JLCPCB Part #
C1819418
Description
-55℃~+150℃ 1W 22MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS