RNX03822M0JNLB
MFR.Part #
RNX03822M0JNLB
JLCPCB Part #
C1440896
Description
1.5kV 1W 22MΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS