RNX075390KFKLB
MFR.Part #
RNX075390KFKLB
JLCPCB Part #
C1456553
Description
-55℃~+225℃ 2W 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS