RNX03822M0JNR7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX03822M0JNR7
JLCPCB Part #
C1819420
Package
Plugin,D3.6xL10.7mm
Description
1.5kV 1W 22MΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS