RNX038220MKNR8
MFR.Part #
RNX038220MKNR8
JLCPCB Part #
C1822371
Description
-55℃~+150℃ 1W 220MΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS