Y079330K0000T0L
MFR.Part #
Y079330K0000T0L
JLCPCB Part #
C1477706
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors