RNX0381M50JNR6
MFR.Part #
RNX0381M50JNR6
JLCPCB Part #
C1817218
Description
-55℃~+150℃ 1.5MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS