RNX038750MFKEL
MFR.Part #
RNX038750MFKEL
JLCPCB Part #
C1446488
Description
-55℃~+150℃ 1W 750MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS