RNX038390KFKEL
MFR.Part #
RNX038390KFKEL
JLCPCB Part #
C1440802
Description
-55℃~+150℃ 1W 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS