RNX02550K0FKLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX02550K0FKLB
JLCPCB Part #
C1444229
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS