PTF65500R00AZBF
MFR.Part #
PTF65500R00AZBF
JLCPCB Part #
C1452373
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors