RNX025100MJKRC
MFR.Part #
RNX025100MJKRC
JLCPCB Part #
C1819274
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS