RNX02547M0JNLB
MFR.Part #
RNX02547M0JNLB
JLCPCB Part #
C1442916
Description
-55℃~+150℃ 47MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS