RNX02547M0FKR6
MFR.Part #
RNX02547M0FKR6
JLCPCB Part #
C1819135
Description
47MΩ 500mW 750V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS