RNX025427KFKEE
MFR.Part #
RNX025427KFKEE
JLCPCB Part #
C1819132
Description
-55℃~+150℃ 427kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS