RN65D7683FBSL
MFR.Part #
RN65D7683FBSL
JLCPCB Part #
C1429875
Description
-65℃~+175℃ 500mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors