RNX02545M0JKLB
MFR.Part #
RNX02545M0JKLB
JLCPCB Part #
C1442972
Description
-55℃~+150℃ 45MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS