RNX02543M0JNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX02543M0JNLB
JLCPCB Part #
C1443104
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 43MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS