P0805C2322BNT
MFR.Part #
P0805C2322BNT
JLCPCB Part #
C4212742
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS