RNC50J8350BSRE831
MFR.Part #
RNC50J8350BSRE831
JLCPCB Part #
C3381352
Description
-65℃~+175℃ 100mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors