RNX02518K0JKEL
MFR.Part #
RNX02518K0JKEL
JLCPCB Part #
C1441689
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS