RNC55H6040DSB14
MFR.Part #
RNC55H6040DSB14
JLCPCB Part #
C3419028
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors