RNX02515K0JKEL
MFR.Part #
RNX02515K0JKEL
JLCPCB Part #
C1442153
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS