MMA02040C5119FA300
MFR.Part #
MMA02040C5119FA300
JLCPCB Part #
C2120106
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS