RNX025100MFKEE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX025100MFKEE
JLCPCB Part #
C1740438
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 500mW 700V Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS