CMF55180K00BHBF
MFR.Part #
CMF55180K00BHBF
JLCPCB Part #
C1418017
Description
-55℃~+175℃ 180kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors