RNX025402KFKEL
MFR.Part #
RNX025402KFKEL
JLCPCB Part #
C1443314
Description
-55℃~+150℃ 402kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS