RNX02510K0JNEL
MFR.Part #
RNX02510K0JNEL
JLCPCB Part #
C1442071
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS