RNR60K1243FMB14
MFR.Part #
RNR60K1243FMB14
JLCPCB Part #
C1413437
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors