RN55C1782BRSL
MFR.Part #
RN55C1782BRSL
JLCPCB Part #
C3514125
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors