CRCW2512300RJNTH
MFR.Part #
CRCW2512300RJNTH
JLCPCB Part #
C4039414
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount