CMF6020K500BHR6
MFR.Part #
CMF6020K500BHR6
JLCPCB Part #
C1785733
Description
-55℃~+175℃ 1W 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors