RNR55J1002BRRE5
MFR.Part #
RNR55J1002BRRE5
JLCPCB Part #
C3571055
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors