P0805Y1182BBW
MFR.Part #
P0805Y1182BBW
JLCPCB Part #
C4213070
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount