RNR55H2152FRB14
MFR.Part #
RNR55H2152FRB14
JLCPCB Part #
C1438665
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors