RNR55H1152FRB14
MFR.Part #
RNR55H1152FRB14
JLCPCB Part #
C3510362
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors