Y09265R00000C9L
MFR.Part #
Y09265R00000C9L
JLCPCB Part #
C1486399
Description
-55℃~+150℃ 5Ω 8W ±0.25% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS