CMF55270R00JKEK
MFR.Part #
CMF55270R00JKEK
JLCPCB Part #
C3380975
Description
-55℃~+175℃ 270Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS