RNR50J6981FRRE5
MFR.Part #
RNR50J6981FRRE5
JLCPCB Part #
C3537561
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors