RNR50J6981FRRE6
MFR.Part #
RNR50J6981FRRE6
JLCPCB Part #
C1821262
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors