P0805H2152FBTA
MFR.Part #
P0805H2152FBTA
JLCPCB Part #
C4258197
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount