RNC70J1180BRB14
MFR.Part #
RNC70J1180BRB14
JLCPCB Part #
C3473046
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors