RNC70J1580BRB14
MFR.Part #
RNC70J1580BRB14
JLCPCB Part #
C3458084
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors