RNC70J1980BRB14
MFR.Part #
RNC70J1980BRB14
JLCPCB Part #
C3574942
Description
-65℃~+175℃ 198Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors