RER55F6650RC02
MFR.Part #
RER55F6650RC02
JLCPCB Part #
C1574020
Description
30W 665Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance