RNC70H34R8FRB14
MFR.Part #
RNC70H34R8FRB14
JLCPCB Part #
C3513793
Description
-65℃~+175℃ 34.8Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors