RN70D8252FRSL
MFR.Part #
RN70D8252FRSL
JLCPCB Part #
C3405204
Description
-65℃~+175℃ 750mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors