V10K100C-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10K100C-M3/H
JLCPCB Part #
C7375071
Package
FlatPAK5x6-8L
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100A 100V 10A 400uA@100V 690mV@5A FlatPAK5x6-8L Schottky Diodes ROHS